OLAN GRUBA EKLEME

 

ÖNEMLİ : Bu makale makine çevisidir. Bkz. yasal uyarı. Bu makalenin İngilizce sürümüne buradan ulaşabilirsiniz.

Projeler belgeye girip, bunu çıktıkça çok grup üyelerinize olur. Kuşkusuz, ekleme ve Grup süresince üyeleri Kaldır gerekir; hatta ekleme veya kaldırma Grup sahiplerinin gerekebilir.

Herhangi bir ortak gruba üye başkalarının grubuna ekleyebilirsiniz, ancak yalnızca Grup sahibinin bunları kaldırabilirsiniz. Varsayılan olarak, Grup sahibinin grubunu oluşturan kişinin olduğu ancak başkalarının bu rolü de atanabilir.

İçin geçerlidir Bu makale Outlook 2016gruplardaki geçerlidir. Grupların Web’de Outlookkullanıyorsanız, Office 365'te var olan bir gruba üye eklemekonusuna bakın.

 

 1. Outlook 2016şeridinde, Kişileri Ara kutusuna grubun adını yazın ve sonra grubu seçin.

  Grubu arama

 2. Üye Ekle'yiseçin.

  Üye Ekle

 3. Kişi Ekle kutusunda tam adlarını veya e-posta adreslerini girerek kuruluşunuzdaki kişileri arayın, ardından eklemek istediğiniz kişileri seçin.

  Yeni üye ekle

  İPUCU : Aynı anda birden fazla kişi eklemek istiyorsanız ad veya e-posta adreslerini noktalı virgülle ayırarak ekleyin.

 4. Tamam'ı tıklatın.

Gruptaki bir üyeyi kaldırma

 1. Sol gezintide Gruplar ' ın altında grubunuzu seçin.

  Soldaki Gezinti bölmesinden grup seçin

 2. Şeritte, Düzenle grubuseçin.

  Outlook 2016’da grup düzenleme

 3. Grubu düzenle kutusunda kaldırmak istediğiniz üye adının üzerine gelin ve X işaretine tıklayın.

  Üyeyi kaldırma

  UYARI : Dokunmatik ekran kullanırken, bir grup üyesinin adına dokunursanız girdi silinir ve hiçbir onay istemi görüntülenmez.

NOT : Makine Çevirisi Yasal Uyarısı: Bu makale, insan müdahalesi olmadan bir bilgisayar sistemi tarafından çevrilmiştir. Microsoft bu makine çevirilerini İngilizce bilmeyen kullanıcıların Microsoft ürünleri, hizmetleri ve teknolojileriyle ilgili içeriklerden yararlanmasına yardımcı olmak için sunar. Bu makale makine çevirisi olduğundan sözcük, cümle dizilimi ve gramer hataları içerebilir.

Bu makaleyi yararlı buldunuz mu?